Kayıt

Kongremize yüz yüze ve online katılım olmak üzere iki ayrı katılım sağlanacaktır. Kongremize katılım için sembolik bir kayıt ücreti alınacaktır. Kongremize katılım sağlayacak bireylerden kayıt ücretleri dezavantajlı gruplara yönelik, sosyal sorumluluk projemizde kullanılmak üzere katkı olarak alınacaktır.


Kongre Kayıt Ücreti

Online Katılım Kayıt Ücreti > 1.000 TL
Yüz Yüze Katılım Kayıt Ücreti > 2.000 TL

Kayıt Ücreti Ödeme hesabı

Sümela Sağlık Hesabı (Kongre hesabı)
Halkbank Kavaklıdere Şubesi / Ankara
Şube Kodu: 197
IBAN: TR53 0001 2009 1970 0010 2618 35

Kongreye Yüz Yüze Katılım

Kongremizin yüz yüze katılımında yatırımcılara ve sektör aktörlerine öncelik verilecektir. O nedenle yüz yüze katılım sınırlı sayıdadır ve katılmayı düşünen bireyler aşağıda olan katılım talep formunu oluşturmalıdır. Kongre Katılım Talep Formu Kongre Danışma Kurulu tarafından onaylandıktan sonra talep sahibine mail gönderilecek ve kaydını tamamlaması için kayıt bedelini yatırması istenecektir.

Kongreye Online Katılım

Kongremize online katılım 3.000 kişi ile sınırlıdır. Katılım formu doldurmadan önce Kongre Online Katılım Bedeli Kongre Banka Hesabına yatırılmalıdır. Kongre hesabına yatıracağınız katılım bedeli dekontuna katılımcının adı-soyadı mutlaka yazılmalı ve dekontu kayıt esnasında kayıt formuna iliştirilmelidir.


Kongreye Katılım Formu

Lütfen katılım ücret dekontunuzu buraya iliştiriniz :